Jabłonianka Jabłonna Lacka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2016-09-21 Z Wektrą w niedziele
  • 2016-09-21 VIII kolejka Okiem Experta
  • 2016-09-21 VIII kolejka LO
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Wektra Zbuczyn(b) - SKS Jabłonianka 2:0
  • Fenix Siennica - Hutnik Huta Czechy 0:2
  • Kosovia Kosów Lacki(b) - MKS Małkinia(b) 4:1
  • Victoria Kałuszyn - Tęcza Stanisławów 3:1
  • Naprzód Skórzec(s) - Tajfun JAR - MET Jartypory 9:0
  • Zryw Sobolew - Orzeł Unin 3:1
  • Płomień Dębe Wielkie - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3:2
  • Tygrys Huta Mińska - Wilga Miastków Kościelny 3:3
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 231, wczoraj: 792
ogółem: 2 100 406

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Hutnik-Jabłonianka 18-09-2016
Ładowanie...

Losowa galeria

Unin-Jabłonianka 27-08-2016
Ładowanie...

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. wojtgradz 32
2. CR7_RM 31
3. Klimeek.xD 24
4. maniektyper 9
5. cycus2806 4
6. maciek1990q 3

Statystyki drużyny

Buttony

Nasz BUTTON:

*************************

Chcesz umieścić swój button
na naszej stronie???
Napisz do nas.


*************************

I LIGA

*************************
IV LIGA


 *************************
LO

 
  
 

  

 
 

*************************
INNE

 
*************************

 

Wydarzenia

Z Wektrą w niedziele

  • autor: wojtgradz, 2016-09-21 14:24

25-09-2016 (niedziela)

 

Wektra Zbuczyn SKS Jabłonianka

2:0 (1:0)

 

herb SKS Jabłonianka Informacje o kadrze SKS Jabłonianka

1. Graw Piotr   
2. Strzała Kamil  zmiana 45" Toczyski Daniel   
3. Ołtarzewski Maciej kapitan   
4. Domagała Piotr   
5. Wasilewski Hubert   
6. Przesmycki Wiktor  zmiana 60" Tymosiak Igor   
7. Zawadzki Mateusz   
8. Abramczuk Hubert   
9. Gąsowski Sebastian  zmiana 30" Karolkiewicz Jakub  zmiana 80" Romańczuk Daniel 
10. Toczyski Jacek   
11. Krysiński Piotr   


Mini-Chat

Aktualności

VIII kolejka Okiem Experta

  • autor: wojtgradz, 2016-09-21 14:23

     Połowa września a za nami już 7 kolejek LO. W ostatniej kolejce na boiskach Siedleckiej Ligi Okręgowej padło 30 bramek. Średnia prawie 4 bramki na spotkanie. Najwięcej bramek obejrzeli kibice zgromadzeni w Stanisławowie (Tęcza-Kosów 1-4) oraz Hucie Mińskiej (Tygrys-Wektra 3-2). 

     3 razy wygrywali gospodarze, 5 razy goście. Swoje pierwsze punkty i pierwszą wygraną w sezonie zanotowała drużyna z Kosowa Lackiego. Bez wygranej nadal są Victoria, Małkinia i zamykająca tabelę Tęcza Stanisławów.

 

Spotkanie kolejki: 

Fenix Siennica - Hutnik Huta Czechy

 

Zapraszam do typowania VIII kolejki LO.


VIII kolejka LO

  • autor: wojtgradz, 2016-09-21 14:19

Kolejka VIII - 24/25.09.2016

 

Tygrys Huta Mińska - Wilga Miastków Kościelny, godzina: 16:00
 

Wektra Zbuczyn - Jabłonianka Jabłonna Lacka,  godzina: 15:00

Fenix Siennica - Hutnik Huta Czechy, godzina: 12:00

Kosovia Kosów Lacki - MKS Małkinia (Małkinia Górna),  godzina: 16:30

Victoria Kałuszyn - Tęcza Stanisławów,  godzina: 16:00

Naprzód Skórzec - Tajfun Jartypory,  godzina: 16:00

Zryw Sobolew - Orzeł Unin,  godzina: 16:00

Płomień Dębe Wielkie - Mazovia II Mińsk Mazowiecki,  godzina: 15:00


Niedzielny wyjazd do Hutnika

  • autor: wojtgradz, 2016-09-14 10:48

18-09-2016 (niedziela)

 

Hutnik Huta Czechy SKS Jabłonianka

4:0 (0:0)

 

herb SKS Jabłonianka Informacje o kadrze SKS Jabłonianka

1. Klimczuk Mateusz   
2. Graw Piotr   
3. Ołtarzewski Maciej kapitan   
4. Trochimiuk Przemysław   
5. Grądzki Wojciech   
6. Toczyski Daniel   
7. Zawadzki Mateusz   
8. Cydejko Cezary   
9. Toczyski Jacek  zmiana 55" Tymosiak Igor   
10. Romańczuk Daniel   
11. Gąsowski Sebastian   

 

Galeria ze spotkania w zakładce "galeria zdjęć"


VII kolejka Okiem Experta

  • autor: wojtgradz, 2016-09-14 10:36

     Za nami VI kolejka LO. W ostatniej kolejce na boiskach Ligi Okręgowej Siedleckiej padło 36 bramek. Średnia na spotkanie: 4,5 bramki. Najwięcej bramek obejrzeli kibice zgromadzeni w Skórcu, gdzie Naprzód pokonał Mazovię II 7-1. Najmniej bramek padło w Jabłonnie, gdzie padł remis w spotkaniu z Małkinią 1-1 oraz Sobolewie, gdzie Zryw przegrał z Wilgą 2-0.

     Po sześciu kolejkach liderem Naprzód, drugi Fenix, trzecia Jabłonianka. Na dole tabeli ostatnie miejsce i bez punktu Kosovia, potem Tęcza i Victoria.

 

Zaprasza do typowania VII kolejki LO.


VII kolejka LO

  • autor: wojtgradz, 2016-09-14 10:32

Kolejka VII - 17/18-09-2016

 

Wilga Miastków Kościelny Płomień Dębe Wielkie, godzina: 13-00

Tęcza Stanisławów Kosovia Kosów Lacki, godzina: 14-00

Tygrys Huta Mińska Wektra Zbuczyn, godzina: 16-30

 

Mazovia II Mińsk Mazowiecki Zryw Sobolew, godzina: 11-00

Tajfun Jartypory Victoria Kałuszyn, godzina: 12-00

Orzeł Unin Naprzód Skórzec, godzina: 16-00

MKS Małkinia (Małkinia Górna) Fenix Siennica, godzina: 16-00

Hutnik Huta Czechy Jabłonianka Jabłonna Lacka, godzina: 16-00


o punkty z Małkinią

  • autor: wojtgradz, 2016-09-06 15:08

10-09-2016 (sobota)

 

SKS Jabłonianka MKS Małkinia

1:1 (0:1)

 

bramki:

90'+4 Krysiński Piotr (k)

 

 

herb SKS Jabłonianka Informacje o kadrze SKS Jabłonianka

1. Klimczuk Mateusz   
2. Ołtarzewski Maciej kapitan   
3. Maciejec Grzegorz   
4. Trochimiuk Przemysław   
5. Grądzki Wojciech  zmiana 70" Chudź Przemysław   
6. Toczyski Daniel  zmiana 50" Przesmycki Wiktor   
7. Zawadzki Mateusz   
8. Abramczuk Hubert  zmiana 45" Cydejko Cezary   
9. Gąsowski Sebastian  zmiana 85" Domagała Piotr   
10. Przesmycki Grzegorz   
11. Krysiński Piotr   

herb SKS Jabłonianka Zawodnicy rezerwowi SKS Jabłonianka

1. Romańczuk Daniel   
2. Karolkiewicz Jakub   

 

Galeria ze spotkania w zakładce Galeria Zdjęć


Archiwum aktualności


Treningi Seniorów

 

 

******************

27-09-2016 WTOREK

godzina: 17-30 ORLIK

******************

 

Reklama

Zegar

SPONSORZY

EKOPOL

 

Najbliższe spotkanie

SKS JabłoniankaFenix Siennica
SKS Jabłonianka   Fenix Siennica
2016-10-02, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Wilga Miastków Kościelny - Wektra Zbuczyn(b)
Tajfun JAR - MET Jartypory - Zryw Sobolew
Tęcza Stanisławów - Naprzód Skórzec(s)
Hutnik Huta Czechy - Kosovia Kosów Lacki(b)
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Tygrys Huta Mińska
Orzeł Unin - Płomień Dębe Wielkie
MKS Małkinia(b) - Victoria Kałuszyn
SKS Jabłonianka - Fenix Siennica

Kalendarium

26

09-2016

pon.

27

09-2016

wtorek

28

09-2016

środa

29

09-2016

czwartek

30

09-2016

piątek

01

10-2016

sobota

02

10-2016

niedziela

IX KOLEJKA LO: Jabłonianka - Fenix, godzina: 15-30,boisko: Jabłonna Lacka

Ostatnie spotkanie

Wektra Zbuczyn(b)SKS Jabłonianka
Wektra Zbuczyn(b) 2:0 SKS Jabłonianka
2016-09-24, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Wektra Zbuczyn(b) 2:0 SKS Jabłonianka
Fenix Siennica 0:2 Hutnik Huta Czechy
Kosovia Kosów Lacki(b) 4:1 MKS Małkinia(b)
Victoria Kałuszyn 3:1 Tęcza Stanisławów
Naprzód Skórzec(s) 9:0 Tajfun JAR - MET Jartypory
Zryw Sobolew 3:1 Orzeł Unin
Płomień Dębe Wielkie 3:2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Tygrys Huta Mińska 3:3 Wilga Miastków Kościelny

Najlepsi strzelcy

7 BRAMEK

kadra
Krysiński Piotr

3 BRAMKI


Gąsowski Sebastian

2 BRAMKI

kadra
Ołtarzewski Maciej

1 BRAMKA

kadra
Toczyski Daniel

kadra
Przesmycki Grzegorz

kadra
Abramczuk Hubert

 

Wyszukiwarka

Kontakt

*****************************
ADMINISTRACJA

Wojciech Grądzki

68 60 453 gg

Maciej Ołtarzewski

176  866 gg

*****************************