Jabłonianka Jabłonna Lacka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 530, wczoraj: 975
ogółem: 2 002 581

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Podlasie - Jabłonianka 26-03-2016
Ładowanie...

Losowa galeria

Jablonianka - Zorza 23-06-2013
Ładowanie...

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Pampi90 5
2. maniektyper 0
3. CR7_RM 0
4. plitom 0
5. wojtgradz 0

Buttony

Nasz BUTTON:

*************************

Chcesz umieścić swój button
na naszej stronie???
Napisz do nas.


*************************

I/III LIGA

*************************

IV LIGA


 

*************************

LO

   
 
 

 


 

*************************

INNE
 
*************************

Wydarzenia

Daleki i wczesny wyjazd do Miastkowa

  • autor: wojtgradz, 2016-05-26 07:30

28-05-2016 (sobota)

 

Wilga Miastków SKS Jabłonianka

-:- (-:-)

 

godzina: 11-00

 

boisko: Miastków Kościelny

 

 

wyjazd z Jabłonny: 7-45

wyjazd z Sokołowa: 8-15

 

Jedziemy BUSEM !!!


Mini-Chat

Aktualności

XXX KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ SIEDLECKIEJ

  • autor: wojtgradz, 2016-05-26 07:26

Kolejka XXX - 2829/05/2016

   

Wilga Miastków Kościelny Jabłonianka Jabłonna Lacka, godzina: 11:00

Hutnik Huta Czechy Pogoń II Siedlce, godzina: 14:00

Victoria Kałuszyn Orzeł Unin, godzina: 17:00

 

Miedzanka Miedzna Tajfun Jartypory, godzina: 18:00

Płomień Dębe Wielkie Sęp Żelechów, godzina: 16:30

Watra Mrozy Zryw Sobolew, godzina: 14:00

Mazovia II Mińsk Mazowiecki Tęcza Stanisławów, godzina: 15:00

Fenix Siennica Podlasie Sokołów Podlaski, godzina: 16:00

 

pauzuje: Tygrys Huta Mińska.     

Urwać punkty Sępowi

  • autor: wojtgradz, 2016-05-22 21:38

25-05-2016 (środa)

 

SKS Jabłonianka - Sęp Żelechów

2:1 (2:1)

 

bramki: 

 

20', 39'(k) Krysiński Piotr

 

herb Jabłonianka Jabłonna Lacka Informacje o kadrze Jabłonianka Jabłonna Lacka

1. Graw Piotr   
2. Ołtarzewski Maciej kapitan  (2 asysty) ??ta kartka   
3. Domagała Piotr   
4. Świnarski Rafał   
5. Cydejko Cezary   
6. Grądzki Wojciech   
7. Zawadzki Mateusz  zmiana 70" Tymoszak Igor   
8. Horowicz Cezary ??ta kartka  zmiana 75" Toczyski Daniel   
9. Toczyski Jacek   
10. Przybyszewski Karol  zmiana 60" Maliszewski Paweł   
11. Krysiński Piotr bramka bramka  zmiana 80" Romańczuk Daniel   

herb Jabłonianka Jabłonna Lacka Zawodnicy rezerwowi Jabłonianka Jabłonna Lacka

1. Wasilewski Hubert   
2. Przesmycki Wiktor   


XXIX KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ SIEDLECKIEJ

  • autor: wojtgradz, 2016-05-22 21:31

Kolejka XXIX - 25.05.2016 (ŚRODA)

     

Tajfun Jartypory Watra Mrozy, godzina: 18:00

Orzeł Unin Miedzanka Miedzna, godzina: 18:00

Podlasie Sokołów Podlaski Victoria Kałuszyn, godzina: 17:00

Pogoń II Siedlce Tygrys Huta Mińska, godzina: 1:00

Tęcza Stanisławów Hutnik Huta Czechy, godzina: 17:30

Płomień Dębe Wielkie Mazovia II Mińsk Mazowiecki, godzina: 18:00

Jabłonianka Jabłonna Lacka Sęp Żelechów, godzina: 18:00

Zryw Sobolew Wilga Miastków Kościelny, godzina: 17:30

 

pauzuje: Fenix Siennica.

Wygrać w Mińsku

  • autor: wojtgradz, 2016-05-18 18:00

21-05-2016 (sobota)

 

Mazovia II Mińsk Mazowiecki 

SKS Jabłonianka

0:2 (0:0)

 

BRAMKI:

 

49', 69'(k) Krysiński Piotr

 

herb Jabłonianka Jabłonna Lacka Informacje o kadrze Jabłonianka Jabłonna Lacka

1. Graw Piotr  (1 asysta)   
2. Domagała Piotr   
3. Michalczuk Maciej   
4. Trochimiuk Przemysław   
5. Ołtarzewski Maciej kapitan   
6. Grądzki Wojciech  (1 asysta) ??ta kartka  zmiana 70" Świnarski Rafał   
7. Przybyszewski Karol   
8. Horowicz Cezary  zmiana 80" Romańczuk Daniel   
9. Toczyski Daniel   
10. Krysiński Piotr bramka bramka   
11. Gąsowski Sebastian  zmiana 45" Przesmycki Grzegorz   


XXVIII KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ SIEDLECKIEJ

  • autor: wojtgradz, 2016-05-18 17:53

 Kolejka XXVIII - 21/22.05.2016

 

Sęp Żelechów Zryw Sobolew, godzina: 17:00

Mazovia II Mińsk Mazowiecki Jabłonianka Jabłonna Lacka, godzina: 17:00

Hutnik Huta Czechy Płomień Dębe Wielkie, godzina: 14:00

Tygrys Huta Mińska Tęcza Stanisławów, godzina: 17:30

Fenix Siennica Pogoń II Siedlce, godzina: 15:00

Miedzanka Miedzna Podlasie Sokołów Podlaski, godzina: 17:00

 

Tajfun Jartypory Orzeł Unin, godzina: 12:00

Watra Mrozy Wilga Miastków Kościelny, godzina: 14:00

 

pauzuje: Victoria Kałuszyn.

Czas na komplet punktów w Jabłonnie

  • autor: wojtgradz, 2016-05-11 13:05

14-05-2016 (sobota)

 

SKS Jabłonianka - Hutnik Huta Czechy

0:4 (0:2)

 

herb Jabłonianka Jabłonna Lacka Informacje o kadrze Jabłonianka Jabłonna Lacka

1. Graw Piotr   
2. Cydejko Cezary   
3. Ołtarzewski Maciej kapitan   
4. Michalczuk Maciej   
5. Świnarski Rafał  zmiana 45" Krysiński Piotr   
6. Toczyski Daniel  zmiana 45" Toczyski Jacek   
7. Horowicz Cezary  zmiana 45" Przesmycki Grzegorz   
8. Trochimiuk Przemysław   
9. Gąsowski Sebastian  zmiana 70" Domagała Piotr   
10. Przybyszewski Karol   
11. Abramczuk Hubert czerwona kartka   
 


Archiwum aktualności


Reklama

SPONSORZY

EKOPOL

 

Zegar

Najbliższe spotkanie

Wilga Miastków KościelnyJabłonianka Jabłonna Lacka
Wilga Miastków Kościelny   Jabłonianka Jabłonna Lacka
2016-05-28, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 30
Wilga Miastków Kościelny - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Hutnik Huta Czechy - Pogoń II Siedlce(s)
Victoria Kałuszyn - Orzeł Unin
Płomień Dębe Wielkie(b) - Sęp Żelechów
Watra Mrozy - Zryw Sobolew
Mazovia II Mińsk Mazowiecki(b) - Tęcza Stanisławów(b)
Fenix Siennica - Podlasie Sokołów Podlaski
Miedzanka Miedzna - Tajfun Jartypory

Kalendarium

26

05-2016

czwartek

27

05-2016

piątek

28

05-2016

sobota

XXX kolejka LO: Wilga Miastków - Jabłonianka: godzina: 11, boisko: Miastków

29

05-2016

niedziela

30

05-2016

pon.

31

05-2016

wtorek

01

06-2016

środa

Ostatnie spotkanie

Jabłonianka Jabłonna LackaSęp Żelechów
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:1 Sęp Żelechów
2016-05-25, 18:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 29
Tajfun Jartypory 1:2 Watra Mrozy
Orzeł Unin 7:1 Miedzanka Miedzna
Podlasie Sokołów Podlaski 3:0 Victoria Kałuszyn
Pogoń II Siedlce(s) 3:0 Tygrys Huta Mińska
Tęcza Stanisławów(b) 0:2 Hutnik Huta Czechy
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:1 Sęp Żelechów
Płomień Dębe Wielkie(b) 4:1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki(b)
Zryw Sobolew 1:1 Wilga Miastków Kościelny

Najlepsi strzelcy

***********************
16 BRAMEK
***********************

kadra
Krysiński Piotr

***********************
7 BRAMEK
***********************

kadra
Zawadzki Mateusz

***********************


Gąsowski Sebastian

***********************


Abramczuk Hubert

***********************
4 BRAMKI
***********************


Ołtarzewski Maciej

***********************
3 BRAMKI
***********************

Romańczuk Daniel

***********************
2 BRAMKI
***********************


Grądzki Wojciech

kadra
Michalczuk Maciej


Świnarski Rafał


Przybyszewski Karol

***********************
1 BRAMKA
***********************

Zdunek Nikodem

Trochimiuk Przemysław

 

brak zdjęcia

 

Maliszewski Paweł

***********************

 

 

 

Wyszukiwarka

Kontakt

*****************************
ADMINISTRACJA

Wojciech Grądzki

68 60 453 gg

Maciej Ołtarzewski

176  866 gg

*****************************