Jabłonianka Jabłonna Lacka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2014-09-09 Derby z Podlasiem
  • 2014-09-09 VIII KOLEJKA OKIEM EXPERTA
  • 2014-09-09 VIII KOLEJKA LO
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Watra Mrozy - Zryw Sobolew 1:0
  • Tygrys Huta Mińska - Wektra Zbuczyn 4:0
  • Hutnik Huta Czechy - Wilga Miastków 2:3
  • Victoria Kałuszyn - Tajfun Jartypory(b) 0:4
  • Miedzanka Miedzna(b) - Fenix Siennica 1:3
  • MKS Czarni Węgrów(s) - Orzeł Unin(b) 2:0
  • Podlasie Sokołów Podlaski - Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:0
  • Naprzód Skórzec(s) - Sęp Żelechów 3:0
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 209, wczoraj: 1959
ogółem: 1 627 827

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Jabłonianka - Zorza
Ładowanie...

Losowa galeria

Victoria Kałuszyn - Jabłonianka (20-10-2013)
Ładowanie...

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. cycus2806 93
2. wojtgradz 83
3. plitom 74
4. Pampi90 73
5. emikon13 62
6. CR7_RM 57
7. DAWCZI 6

Buttony

Nasz BUTTON:

*************************

Chcesz umieścić swój button
na naszej stronie???
Napisz do nas.


*************************

I/III LIGA

*************************

IV LIGA

*************************

LO

  
 
 

 
 

*************************

A KLASA

 

 
  
 
  

*************************

B KLASA

  
 
 
 
 

*************************
INNE
 
*************************

 

 

 

Wydarzenia

Derby z Podlasiem

  • autor: wojtgradz, 2014-09-09 11:15

21-09-2014 (niedziela)

 

Podlasie Sokołów Podlaski   -   SKS Jabłonianka

1:0 (0:0)

herb Jabłonianka Jabłonna Lacka Informacje o kadrze Jabłonianka Jabłonna Lacka

1. Bołbotowski Michał   
2. Milik Dariusz   
3. Ołtarzewski Maciej   
4. Domagała Piotr  zmiana 60" Grądzki Wojciech   
5. Michalczuk Maciej   
6. Cydejko Cezary  zmiana 70" Karolkiewicz Jakub   
7. Zdunek Nikodem  zmiana 55" Moczulski Kamil   
8. Zawadzki Mateusz   
9. Świnarski Rafał   
10. Przesmycki Grzegorz kapitan   
11. Krysiński Piotr   


Mini-Chat

Aktualności

VIII KOLEJKA OKIEM EXPERTA

  • autor: wojtgradz, 2014-09-09 11:15

     Za nami już 7 kolejek Ligi Okręgowej. Na czele tabeli Czarni Węgrów z 19 pkt na koncie. Na drugim miejscu Podlasie z 18 a na trzecim Tygrys z 17. Na dole tabeli podobnie jak na górze bardzo ciekawie. W strefie spadkowej znajdują się Tafun, Wilga i zamykająca tabelę Ligi Okręgowej Victoria, która odnotowała w ostatni weekend szóstą porażkę z rzędu. 

     W ostatniej kolejce pierwsze punkty stracił Faworyt do wygrania Ligi Czarni Węgrów, którzy to zremisowali na wyjeździe w Jabłonnie 1-1. Tak jak pisałem wcześniej szóstej porażki doznała Victoria Kałuszyn i aż trudno uwierzyć, że jest tak nisko w tabeli. 

     W VIII kolejce dojdzie do paru ciekawych spotkań. Miedzanka podejmie na własnym boisku Fenixa, Naprzód podejmie Sępa, a wisienką na torcie powinno być derbowe spotkanie Podlasia z Jabłonianką.

 

Zapraszam do komentowania oraz typowania VIII kolejki Ligi Okręgowej.


VIII KOLEJKA LO

  • autor: wojtgradz, 2014-09-09 11:14

Kolejka VIII - 20/21 września

(20 sobota)

Watra Mrozy - Zryw Sobolewgodzina: 16-00

sędziowie: WÓJCICKI - Pazdyka, Woliński

Tygrys Huta Mińska - Wektra Zbuczyngodzina: 16-00
sędziowie: JENDA P - Biarda, Łada

Hutnik Huta Czechy - Wilga Miastkówgodzina: 11-00
sędziowie: STOSIO - Nasiłowska, Tomaszewski

Victoria Kałuszyn - Tajfun Jartyporygodzina: 16-00
sędziowie: DĄBROWSKI - Stanisławowski, Borkowski


(21 niedziela)

Podlasie Sokołów Podlaski - Jabłonianka Jabłonna Lackagodzina: 16-00
sędziowie: PAZDYKA - Wojtczyk, Sulej

Miedzanka Miedzna - Fenix Siennicagodzina: 16-00
sędziowie: KOWALCZYK S - Kowalski T, Witkowski

Czarni Węgrów - Orzeł Uningodzina: 16-00
sędziowie: PRZEDLACKI E - Krzyżanowski, Trędowicz

Naprzód Skórzec - Sęp Żelechówgodzina: 16-00
sędziowie: NASIŁOWSKI - Adaśko, Świnarski


Historyczny mecz z liderem

  • autor: wojtgradz, 2014-09-09 11:13

14-09-2014 (niedziela)

 

SKS Jabłonianka   -   Czarni Węgrów

1:1 (1:1)

 

BRAMKI:

40' Przesmycki Grzegorz

 

herb Jabłonianka Jabłonna Lacka Informacje o kadrze Jabłonianka Jabłonna Lacka

1. Bołbotowski Michał   
2. Ołtarzewski Maciej   
3. Michalczuk Maciej   
4. Cydejko Cezary   
5. Karolkiewicz Jakub  zmiana 45" Milik Dariusz   
6. Świnarski Rafał   
7. Zawadzki Mateusz   
8. Trochimiuk Przemysław  zmiana 80" Zdunek Nikodem   
9. Gąsowski Sebastian  zmiana 65" Abramczuk Hubert ďż˝ďż˝ta kartka   
10. Przesmycki Grzegorz kapitan bramka   
11. Krysiński Piotr  (1 asysta)   


VII KOLEJKA OKIEM EXPERTA

  • autor: wojtgradz, 2014-09-09 11:12

       Za nami już 6 kolejek Ligi Okręgowej. Już tylko dwie drużyny pozostają niepokonane Czarni Węgrów oraz Tygrys Huta Mińsk. Swoje pierwsze punkty na boiskach Ligi Okręgowej zdobył beniaminek z Jartypor, który pewnie pokonał Naprzód Skórzec 3-0.
      W ostatniej kolejce pierwszej porażki zasmakował zespół z Sokołowa, który na własnym boisku uległ minimalnie zespołowi Sępa Żelechów 1-0. 

      W ostatniej kolejce na boiskach padło tylko 23 bramki, co daje nam średnią na mecz 2,85 bramki na mecz. 
   
Ciekawie wyglądało spotkanie w Trąbkach gdzie Hutnik grał z Victorią. Na spotkaniu obie drużyny były wspierane przez grupę ok 90 kibiców (40 z Hutnika plus Mińsk oraz 40/50 z Kałuszyna).

 

Zapraszam na kolejną już 7 kolejkę Ligi Okręgowej.


VII KOLEJKA LO

  • autor: wojtgradz, 2014-09-09 11:12

Kolejka 7 - 13-14 września

(13 sobota)

Wilga Miastków Naprzód Skórzec, godzina: 13-00
sędziowie: STANISŁAWOWSKI - Bibik Ł, Bibik A

Tygrys Huta Mińska - Sęp Żelechówgodzina: 14-00
sędziowie: SKRZYDLEWSKI - Krystosiak, Dąbrowa

(14 niedziela)

Jabłonianka Jabłonna Lacka - Czarni Węgrów, godzina: 16-30
sędziowie: BARANOWSKI - Wolski, Jastrzębski T

Victoria Kałuszyn Miedzanka Miedznagodzina: 16-00
sędziowie: OŁOWSKI - Borkowski, Nasiłowska

Tajfun Jartypory Hutnik Huta Czechy, godzina: 14-00
sędziowie: SULEJ - Krzyżanowski, Trędowicz

Wektra Zbuczyn Podlasie Sokołów Podlaski, godzina: 15-00
sędziowie: MISTEWICZ - Kaim M, Wójcik

Orzeł Unin Watra Mrozy, godzina: 15-00
sędziowie: KSIĘŻOPOLSKI - Kwaśniewski, Łada

Zryw Sobolew Fenix Siennica, godzina: 16-00
sędziowie: DĄBROWSKI - Stosio, Seredziuk


Remis na ciężkim terenie

  • autor: wojtgradz, 2014-08-29 16:41

06-08-2014 (sobota)

 

Watra Mrozy   -   SKS Jabłonianka

0:0 

 

 

herb Jabłonianka Jabłonna Lacka Informacje o kadrze Jabłonianka Jabłonna Lacka

1. Bołbotowski Michał   
2. Karolkiewicz Jakub żółta kartka   
3. Michalczuk Maciej żółta kartka   
4. Cydejko Cezary kapitan   
5. Ołtarzewski Maciej   
6. Świnarski Rafał  zmiana 80" Moczulski Kamil   
7. Zdunek Nikodem  zmiana 60" Bolesta Piotr   
8. Zawadzki Mateusz   
9. Trochimiuk Przemysław   
10. Grądzki Wojciech   
11. Gąsowski Sebastian   


Archiwum aktualności


TRENINGI

Trening

gify piłka nożna

Wtorek
23-09-2014

Czwartek
25-09-2014

 

godzina: 18-00
orlik

 

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

Jabłonianka Jabłonna LackaTygrys Huta Mińska
Jabłonianka Jabłonna Lacka   Tygrys Huta Mińska
2014-09-28, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Tajfun Jartypory(b) - Miedzanka Miedzna(b)
Wilga Miastków - Victoria Kałuszyn
Sęp Żelechów - Hutnik Huta Czechy
Wektra Zbuczyn - Naprzód Skórzec(s)
Orzeł Unin(b) - Podlasie Sokołów Podlaski
Zryw Sobolew - MKS Czarni Węgrów(s)
Fenix Siennica - Watra Mrozy
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Tygrys Huta Mińska

Kalendarium

23

09-2014

wtorek

41 urodziny obchodzi Mielniczuk Rusłan

trening: 18-00

24

09-2014

środa

25

09-2014

czwartek

trening: 18-00

26

09-2014

piątek

27

09-2014

sobota

28

09-2014

niedziela

IX Kolejka LO: Jabłonianka - Tygrys Huta Mińska, godzina: 16-00, boisko: Jabłonna

29

09-2014

pon.

Ostatnie spotkanie

Podlasie Sokołów PodlaskiJabłonianka Jabłonna Lacka
Podlasie Sokołów Podlaski 1:0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
2014-09-21, 16:00:00
sędziowie: PAZDYKA - Wojtczyk, Sulej
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Watra Mrozy 1:0 Zryw Sobolew
Tygrys Huta Mińska 4:0 Wektra Zbuczyn
Hutnik Huta Czechy 2:3 Wilga Miastków
Victoria Kałuszyn 0:4 Tajfun Jartypory(b)
Miedzanka Miedzna(b) 1:3 Fenix Siennica
MKS Czarni Węgrów(s) 2:0 Orzeł Unin(b)
Podlasie Sokołów Podlaski 1:0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Naprzód Skórzec(s) 3:0 Sęp Żelechów

Najlepsi strzelcy

***********************

3 BRAMKI


Michalczuk Maciej


Krysiński Piotr

***********************

2 BRAMKI

Trochimiuk Przemysław

***********************

1 BRAMKA



Zawadzki Mateusz


Przesmycki Grzegorz

***********************

SPONSORZY

EKOPOL

Wyszukiwarka

Kontakt

*****************************
ADMINISTRACJA

Wojciech Grądzki

68 60 453 gg

Maciej Ołtarzewski

176  866 gg

*****************************