IV kolejka Okiem Experta

• autor: wojtgradz, 2016-08-28 18:40

Za nami III kolejka LO. W III kolejce padło aż 36 bramek ze średnią 4,5 bramki na mecz. Najwięcej bramek kibice zobaczyli w Miastkowie, gdzie gospodarze pokonali beniaminka z Kosowa 5-2. Po III kolejce nie ma zespołu z czystym kontem bramkowym. Jabłonianka wygrała 3-1, a Płomień uległ 3-0.        Po III kolejce liderem Ligi Okręgowej zostaje Fenix. Już tylko zostały 4 zespoły, które nie zaznały smaku porażki. Fenix, Naprzód, Tajfun i Jabłonianka(walkower za Wilgę). Oczywiście w tabeli 3 drużyny. Fenix, Naprzód i Tajfun.
     Liga nabiera tępa i już w środę kolejna kolejka Ligi Okręgowej.

Hit Kolejki:

Jabłonianka Jabłonna Lacka - Tajfun Jartypory.

Zapraszam do typowania IV kolejki LO.

ŚRODA

herbherbWektra w ostatniej kolejce pewnie i wysoko pokonała Tęcze Stanisławów 6-0. W tej kolejce udała się do Sobolewa na spotkanie ze Zrywem. Przegrała minimalnie 3-2. Małkinia na kolejne spotkanie wybrała się do Stanisławowa. Tęcza i Małkinia przed 3 kolejką były bez punktów. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów 1-1. Faworytem środowego spotkania będzie Wektra, która na własnym boisku jest bardzo groźnym zespołem. TYP: 1.

herbherbHutnik tydzień temu na własnym boisku pokazała charakter i ze stanu 0-2 po pierwszej połowie wygrał 4-2 z Orłem Unin. Tym razem walczył z Tajfunem i dwa razy odrabiał straty. Ostatecznie wywiózł cenny punkt z Jartypor, wynik końcowy 2-2. Tęcza w III kolejce na własnym boisku gościła beniaminka z Małkini. W pierwszej połowie kibice zgromadzeni w Stanisławowie nie zobaczyli żadnej bramki. W drugiej padło ich dwie. Zarówno Tęcza jak i Małkinia znalazły sposób na bramkarzy. Ostatecznie podział punktów i wynik 1-1. Faworytem spotkania Hutnik. TYP: 1.

herbherbJabłonianka podtrzymuje passę 3 wygranych spotkań z rzędu. Oczywiście w tabeli ma tylko 6pkt, pierwsze spotkanie walkower w wygranym spotkaniu z Wilgą. Ostatnie spotkanie Jabłonianka zagrała na wyjeździe. Po ciężkim spotkaniu wygrała na trudnym terenie w Uninie 3-1. Straciła pierwszą bramkę w sezonie. Tajfun zaś dwukrotnie wychodził na prowadzenie w spotkaniu z Hutnikem w Jatyporach. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2. Pierwszy raz w tym sezonie Tajfun stracił punkty. Spotkanie w Jabłonnie zapowiada się bardzo interesująco. Zagrają dwie drużyny, które nie zasmakowały porażki na początku rozgrywek. TYP: X.

herbherbFenix tydzień wcześniej na własnym boisku gościł Wilgę Miastków. Nie był zbyt gościnny i strzelił przeciwnikom tylko 4 bramki. Wygrał 4-0. Tym razem zadanie było dużo cięższe, ponieważ mierzył się na wyjeździe z rezerwami Mazovii. Wygrał 5-1 i jest liderem LO. Unin, po przegranej z Hutnikiem 4-2, mierzył się na własnym boisku z Jabłonianką. Początek spotkania i Unin przegrywał 2-0. Potem doszedł do głosu i strzelił na 2-1, aby przed przerwą móc doprowadzić do remisu, poprzeczka uratowała bramkarza Jabłonianki. Ostatecznie Unin uległ 3-1. Faworytem spotkania lider LO. TYP 1.

herbherbKosovia na kolejne spotkanie ligowe udała się do dalekiego Miastkowa. W ostatniej kolejce na własnym boisku uległa Tygrysowi 5-2, jednak po walkowerze wynik ostateczny 5-0 dla Tygrysa. W Miastkowie Kosovia strzeliła dwie bramki ale po raz kolejny straciła 5. Mazovia tydzień wcześniej przegrała na wyjeździe z Jabłonianką 3-0. Tym razem mierzyła się na własnym boisku z Fenixem. Ku zaskoczeniu i pewnym przewidywaniom ze strony znawców miała gładko wygrać. Nic z tych rzeczy, Fenix wygrał 5-1 i jest liderem LO. TYP: 2.

herbherbVictoria w spotkaniu z Tygrysem pokazała charakter. W ostatniej kolejce uległa Płomieniowi 5-0 i każdy zastanawiał się w jakiej formie Victoria podejdzie do spotkania z Tygrysem. Spotkanie bardzo dobre w wykonaniu obu drużyn, jednak punkty zostają w Hucie Mińskiej, ostatecznie Victoria przegrała 3-2. Wilga pierwszy raz wygrywa w tej rundzie. Oczywiście nie licząc walkowera za Jabłoniankę. Wilga pokonała pewnie Kosów Lacki 5-2. Spotkanie w Kałuszynie zapowiada się bardzo ciekawie. Czekam na przełamanie Victorii i pierwsze 3pkt. TYP: 1.

herbherb Naprzód w Hicie kolejki pokonał pewnie na wyjeździe Płomień Dębe Wielkie 3-0. 3 spotkania, 3 wygrane. Tygrys na własnym boisku podejmował Victorię Kałuszyn. Tygrys w ostatniej kolejce pewnie pokonał Kosów w Kosowie Lackim 5-2, dostał walkower i spotkanie zakończyło się 5-0. Tygrys po wyrównanej walce wygrał 3-2. Naprzód spadkowicz z IV ligi będzie walczył o kolejny komplet punktów. Środowy terminarz oraz własne boisko atutem gospodarzy ze Skórca. TYP: 1.

herbherbZryw przełamał nie moc i wygrał na własnym boisku. Tydzień wcześniej przegrał wysoko 4-0 ze Skórcem. Tym razem walczył i nie powtórzył błędu z pierwszej kolejki gdzie wygrywał już 3-0 aby potem zremisować 3-3 z Victorią. Tym razem wygrał z Wektrą 3-2. Płomień przed III kolejką był liderem LO, bez straty bramki. Tym razem nie sprostał wymaganiom spadkowicza z IV ligi. Naprzód pewnie pokonał Płomień 3-0. Miał od 30 minuty ułatwione zadanie, ponieważ czerwoną kartkę dostał bramkarz Płomienia. Zryw nie przegrał jeszcze na własnym boisku. TYP: 1.