statystyki szczegółowe

Aktualności

V kolejka Okiem Experta

• autor: wojtgradz, 2016-08-31 17:04

Środa za nami a już za dwa dni kolejna kolejka LO. W środowej kolejce padło tylko 28 bramek. Najwięcej kibice obejrzeli w spotkaniu Wektra - Małkinia, gdzie gospodarze wygrali 7-1. Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie w Trąbkach, gdzie Hutnik mierzył się z Tęczą Stanisławów. Pierwszej porażki w sezonie zasmakował Fenix i Tajfun.

Bez porażki pozostają Naprzód Skórzec i Jabłonianka(na boisku, na papierze jedna porażka).

Hitem weekendowej kolejki będzie spotkanie derbowe:

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Victoria Kałuszyn

Kibicujemy i typujemy !!!

herbherbherb herb herb herb herbherbherb herb herb herb herb herb herbherb

SOBOTA

herbherbTęcza po wyrównanej grze zremisowała drugi mecz z rzędu. W Trąbkach przeciwko Hutnikowi padł remis 0-0. Jabłonianka zaś cały czas jest niepokonana na boisku. W środę mierzyła się z Tajfunem i wygrała 3-1. Dzięki tej wygranej pnie się ku górze w tabeli. Faworytem sobotniego spotkania będzie Jabłonianka, jednak Tęcza zaczyna punktować a atut własnego boiska może przynieść kolejne punkty. TYP: X

herbherbTygrys po wyrównanej grze w pierwszej połowie, dopiero w drugiej dał sobie wbić bramki w spotkaniu ze Skórcem. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0. Zryw zaś na własnym boisku podejmował moim zdaniem "czarnego konia" tego sezonu Płomień. Spotkanie zakończyło się sensacyjnym wynikiem 1-0 dla Płomienia. Faworytem spotkania Tygrys. TYP: 1

herbherbUnin podniósł się po ostatniej przegranej z Jabłonianką i bez żadnych skrupułów w środowe popołudnie udał się do Siennicy. Sensacyjnie wygrał 2-1 i pokonał Lidera po 3 kolejkach. Kosów tylko w pierwszej połowie jak równy z równym walczył z Mazovią, która w drugiej połowie strzeliła dwie bramki i wygrała całe spotkanie 3-1. Kosów jako jedyna drużyna bez punktów po 4 kolejkach. Faworytem spotkania Unin. TYP: 1

herbherbMałkinia w środowe popołudnie na spotkanie ligowe udała się do Wektry Dziewule. Spotkanie jednostronne zakończyło się wynikiem 7-1 dla gospodarzy. Hutnik na własnym boisku gościł Tęczę Stanisławów. Oba zespoły walczyły do końca jednak żadna nie znalazła sposobu na przeciwnika i końcowy wynik 0-0. Hutnik dwa ostatnie spotkania i dwa remisy, Małkinia zaś remis i porażka. Faworytem spotkania Hutnik, ale Małkinia na własnym boisku nie stoi na straconej pozycji. TYP: 2

NIEDZIELA

herbherbPłomień jak wyżej pisałem według mnie będzie "czarnym koniem" rozgrywek w tym sezonie. Moja intuicja mnie nie zawiodła. Płomień w środowe popołudnie sensacyjnie pokonał Zryw w Sobolewie 1-0. Wektra na własnym boisku podejmowała Małkinię, która w weekend w Stanisławowie zdobyła swoje pierwsze punkty. Tym razem gospodarze nie byli gościnni i wygrali wysoko 7-1. Trudno wskazać faworyta spotkania. Statystyki plus własne boisko stawia Płomień w roli faworyta, jednak Wektra rozkręca się ze spotkania na spotkanie. TYP: X

herbherbWilga Miastków, która w weekend wysoko pokonała Kosów Lacki, tym razem udała się do Kałuszyna. Na 15 minut przed końcem wygrywała 3-2, ale nie zdołała dowieść wyniku do końca i zremisowała 3-3. Naprzód męczył się w pierwszej połowie z Tygrysem, aby w drugiej zadać dwa ciosy i wygrać spotkanie 2-0. 4 spotkania, 4 wygrane. Lider LO. Faworyt tylko jeden. TYP: 2

herbherbDerby derby derby na które czekają kibice zarówno Mazovii jak i Victorii. W środę Mazovia wygrała w Kosovie Lackim 3-1, zaś Victoria na własnym boisko zremisowała z Wilgą Miastków 3-3. Trudno wskazać faworyta, ponieważ Mińsk gra w kratkę a Victoria póki co jest nieobliczalna, ponieważ trudno wskazać wynik jakim zakończy się mecz w jej wykonaniu. Boisko i "może" wzmocniona zawodnikami z pierwszej drużyny Mazovia będzie faworytem spotkania. TYP: 1

herbherbTajfun doznał pierwszej porażki w sezonie. W środę grał z Jabłonianką która także przed tym spotkaniem nie przegrała żadnego spotkania. Tajfun spotkanie w Jabłonnie przegrał 3-1. Fenix w środowe popołudnie jako lider LO po 3 kolejkach podejmował Orła Unin, który w weekend uległ Jabłoniance 3-1. Sensacyjnie Unin wywozi z Siennicy 3pkt. Wynik 2-1 dla Unina. Tajfun na własnym boisku jest bardzo groźny, Fenix gra jedną z najlepszych technicznie piłek w LO. Faworyt hmmm, TYP: X