IX kolejka Okiem Experta

• autor: wojtgradz, 2016-09-28 12:51

Kalendarzowa jesień a piłkarze Ligi Okręgowej Siedleckiej w najbliższy weekend rozegrają IX kolejkę. W ostatniej kolejce na boiskach Ligi Okręgowej Siedleckiej padło aż 37 bramek!!!. Średnia na spotkanie 4,65. Jest to najlepszy wynik w Lidze w tym sezonie. Na taką średnią bardzo dobrze zapracowali piłkarze ze Skórca, którzy pokonali Tajfun aż 9-0.

Swoje pierwsze spotkanie w lidze wygrała Victoria pokonując na własnym boisku Tęczę Stanisławów 3-1. Bez wygranej pozostaje Małkinia i Tęcza, które zamykają tabelę ligową.

Zapraszam do typowania IX kolejki Ligi Okręgowej.

SOBOTA

herbherbW ostatniej kolejce Tęcza grała na wyjeździe. Tylko w pierwszej połowie Tęcza potrafiła postawić się Victorii. Wygrywała 1-0, jednak pod koniec spotkania kończyła mecz w 10 i przegrała ostatecznie 3-1. Naprzód podejmował na własnym boisku Tajfuna Jartypory. Spotkanie do jednej bramki. Wynik hokejowy 9-0. Lider LO moim zdaniem do końca rozgrywek a drzwi do IV ligi stoją otworem. TYP 2.

herbherbTajfun rozbity. Lekcja piłki w Skórcu. W ostatniej kolejce Tajfun na wyjeździe grał z Naprzodem Skórzec. Wynik hokejowy 9-0 dla gospodarzy. Zryw na własnym boisku podejmował Orła Unin. Spotkanie wygrał 3-1. Druga z rzędu wygrana. Zryw na fali. Spotkanie w Jartyporach bardzo ciekawe, jedynie co martwi to sobotnia godzina 11-00. Zryw zbierze piłkarzy i pokaże, że tak wczesna godzina im nie straszna. TYP 1.

herbherbWilga w ostatniej kolejce gościła w Hucie Mińskiej, gdzie grała z Tygrysem. Zremisowała w ostatnich sekundach spotkania. Ostateczny wynik 3-3. Wektra na własnym boisku pokonała Jabłoniankę 2-0. Dzięki tej wygranej Wektra po 3 spotkaniach z rzędy bez wygranej dopisuje do swojego konta 3pkt. Moim zdaniem faworyt spotkania. TYP 2.

herbherbHutnik pnie się w górę. Tydzień wcześniej pokonał Jabłoniankę na własnym boisku 4-0. W ostatni weekend poprzeczka poszybowała dużo wyżej. V-ce lider z Siennicy. Hutnik wygrał z Fenixem 2-0. 4 spotkania z rzędu wygrane. Kosovia także zaczęła punktować. Tydzień temu wygrała w Stanisławowie, a w ostatniej kolejce pokonała na własnym boisku Małkinię 4-1. Faworytem jednak Hutnik, który powinien po meczu dopisać kolejne 3pkt. TYP 1.

NIEDZIELA

herbherbMazovia w weekend grał z Płomieniem. Spotkanie bardzo ciekawe z dużą dawką emocji. Przegrała w ostatnich minutach wygrany mecz wynikiem 3-2. Tygrys na własnym boisku podejmował Wilgę Miastków. Podobnie jak Mazovia, Tygrys w ostatnich minutach stracił bramkę i tylko zremisował 3-3. Faworytem Mazovia, ale Tygrys już nie raz udowodnił, że w piłkę grac potrafi. TYP 1.

herbherbOrzeł w niedzielę grał w Sobolewie ze Zrywem. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 3-1. Orzeł przegrał drugie spotkanie z rzędu. Płomień w ostatniej kolejce podejmował na własnym boisku Mazovię. Dramaturgia i szczęśliwe zakończenie. Dwie bramki w doliczonym czasie gry. Ostatecznie Płomień wyrwał zwycięstwo Mazovii i wygrał 3-2. Dzięki tej wygranej z 17pkt plasuje się bardzo wysoko w ligowej Tabeli. Płomień bardzo dobrze gra na wyjazdach i jako "czarny koń" rozrywek według mnie przywiezie z Unina punkty. TYP 2.

herbherbMałkinia podobnie jak Tęcza Stanisławów bez wygranej w Lidze Okręgowej. W ostatniej kolejce przegrał na wyjeździe z Kosovią 4-1. Zajmuje aktualnie przedostatnie miejsce w tabeli. Victoria wreszcie zwycięska. Na własnym boisku wygrała z Tęczą Stanisławów 3-1. Była to pierwsza wygrana w sezonie. Spotkanie w Małkini zapowiada się bardzo ciekawie. Czy Małkinia zdobędzie pierwsze 3pkt w sezonie, czy Victoria pokaże, że kryzys ma za sobą i gra o pełną pulę. TYP X.

herbherbJabłonianka przegrała dwa ostatnie spotkania. Z Hutnikiem 4-0 i w ostatniej kolejce na wyjeździe z Wektrą 2-0. Fenix v-ce lider Ligi Okręgowej na własnym boisku uległ Hutnikowi 2-0. Spotkanie w Jabłonnie zapowiada się bardzo ciekawie. Fenix jak mnie pamięć nie myli, jeszcze w Jabłonnie nie wygrał. Jednak na wyjazdach gra dużo lepiej niż na własnym boisku. Jabłonianka jeszcze spotkania w Jabłonnie nie przegrała. Remis bardzo prawdopodobny. TYP 1.