Aktualności

X kolejka Okiem Experta

• autor: wojtgradz, 2016-10-03 20:37

To była rekordowa kolejka Ligi Okręgowej Siedleckiej. Na boiskach LO padło aż 47 bramek !!!!. Średnia na spotkanie prawie 6 bramek.

Swoje pierwsze spotkanie w Lidze Okręgowej wygrała Małkinia, która na własnym boisku podejmowała Victorię Kałuszyn. Na pierwszym miejscu bez zmian Naprzód Skórzec, na drugiej miejsce po wysokiej wygranej nad Kosowem i przegranej Fenixa w Jabłonnie awansowała drużyna Hutnika.

SPOTKANIE KOLEJKI:

KOSOVIA KOSÓW LACKI - JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA

Zapraszam do typowania kolejki oraz wyniku spotkania derbowego Kosovia - Jabłonianka

herbherbherb herb herb herb herbherbherb herb herb herb herb herb herbherb

SOBOTA

herbherbTygrys w ostatniej kolejce grał spotkanie wyjazdowe. Na wyjeździe przeciwnikiem Tygrysa były rezerwy Mińska Mazowieckiego. Spotkanie z Mazovią Clubową zakończyło się podziałem punktów i wynikiem 2-2. Unin na własnym boisku podejmował Płomień Dębe Wielkie. Spotkanie podobnie jak Tygrysa  z Mińskiem, na remis, ale remis dużo wyższy. Wynik spotkania 4-4. Faworytem spotkania Tygrys, który na własnym boisku jest zawsze groźny, a gdzie ma zdobywać komplet punktów jak nie na własnym boisku. TYP 1.

herbherbWilga na własnym boisku podejmowała Wektrę Zbuczyn. Spotkanie jednostronne z bardzo wysokim wynikiem końcowy. Gospodarze bez problemów wygrali 5-0. Mazovia jak wyżej pisałem, na własnym boisku podejmowała Tygrysa z Huty Mińskiej. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów a wynik końcowy to 2-2. Wilga w gazie a własne boisko będzie dodatkowym atutem aby zdobyć komplet punktów. TYP 1.

NIEDZIELA

herbherbWektra przegrała, Fenix przegrał. Ale po kolei. Wektra grała na wyjeździe z Wilgą Miastków. Spotkanie jednostronne zakończone wysoką wygrana Wilgi Miastków aż 5-0. Fenix grał podobnie jak Wektra na wyjeździe. Mierzył się z Jabłonianką. Spotkanie bardzo wyrównane, jednak o jedną bramkę więcej strzelili gospodarze i Fenix wrócił do Siennicy bez punktów. Przegrał 4-3. Atutem Wektry jest jej boisku gdzie przegrała do tej pory tylko raz. TYP 1.

herbherbDERBY !!! Kosów po dwóch wygranych z rzędu mierzył się w ostatniej kolejce z Hutnikiem w Trąbkach. Spotkanie jednostronne a wynik końcowy 7-0 dla gospodarzy. Jabłonianka po trzech spotkaniach bez wygranej podejmowała na własnym boisku v-ce lidera Fenix Siennice. Spotkanie wyrównane, o końcowy wynik walczono do ostatniej minuty. Jabłonianka pokazała charakter i miała w swoich szeregach Piotrka Krysińskiego który trzy razy pokonał bramkarza gości. Kosovia vs Jabłonianka. Spotkanie derbowe. Nie patrzmy na tabelę, boisko zweryfikuje kto będzie lepszy. TYP ??? Może jakieś propozycje w komentarzach.

herbherbVictoria dzielnie walczyła z Małkinią w Małkini. Pierwsza połowa wyrównana 2-2, druga połowa z lekką przewagą gospodarzy a wynik końcowy 4-3 dla Małkini. Hutnik urządził sobie trening bo tak można nazwać spotkanie z beniaminkiem Kosowem Lackim. Wynik końcowy bardzo wysoki 7-0. Przy takiej grze Hutnika który ze spotkania na spotkanie gra coraz lepiej jest faworytem spotkania. TYP 2.

herbherbNaprzód w sobotni poranek udał się do Stanisławowa aby walczyć o kolejne punkty ligowe i podtrzymać passę bez porażki. Spotkanie zakończyło się bez jakichkolwiek niespodzianek. 3-0 dla Lidera LO. Małkinia walczyła dzielnie z Victorią Kałuszyn i w IX kolejce po raz pierwszy ugrała komplet punktów. Wynik końcowy 4-3 dla Małkini. Naprzód podejmie beniaminka, hmm czy wynik będzie podobny jak Hutnika z Kosowem? TYP 1.

herbherbZryw jak nigdy bardzo dobrze rozpoczął rundę jesienną. W ostatniej kolejce grał na wyjeździe z Tajfunem. Spotkanie bardzo wyrównane, do 70 minuty remis 2-2. Potem Zryw wyprowadza dwa szybkie ciosy i wynik końcowy 4-2 dla Zrywu. Tęcza jako jedyna bez wygranej w LO. Tydzień temu przegrała na własnym boisku z Naprzodem Skórzec 3-0. Ostatnie miejsce w LO. TYP 1.

herbherbPłomień dzielnie walczył na wyjeździe w Unine z Orłem Unin. Przegrywał wysoko jednak pokazał charakter i zremisował ciężkie spotkanie, wynik końcowy 4-4. Tajfun na własnym boisku podejmował Zryw Sobolew. W drugiej połowie remis utrzymywał się bardzo długo jednak to Zryw zadał decydujący cios i wygrał z Tajfunem 4-2. Płomień to cały czas mój "czarny koń" tak więc jest faworytem spotkania. TYP 1.