XIII kolejka Okiem Experta

• autor: wojtgradz, 2016-10-25 16:26

Jesień jesień jesień. W XII kolejce na osiem spotkań zostało rozegranych sześć. Spotkanie Naprzód Skórzec - Jabłonianka oraz Płomień - Małkinia zostały przełożone na termin 19/20 listopada. W ostatniej kolejce na sześć spotkań padło 20 bramek. Średnia ponad 3 bramki na spotkanie.

Najciekawsze spotkanie rozegrane zostało w Kałuszynie, gdzie Victoria podejmowała na własnym boisku Fenix. Spotkanie zakończyło się wygraną Victorii 3-2. Najmniej bramek kibice zobaczyli w Sobolewie, gdzie Zryw grał i przegrał z Hutnikiem 1-0. Moim zdaniem sensacyjnie zakończyło się spotkanie w Zbuczynie, gdzie na własnym boisku Wektra Zbuczyn przegrała wysoko 3-0 z Kosowem Lackim.

Po XII kolejkach w dole tabeli Tęcza, Małkinia i Orzeł. Na fotelu lidera bez zmian. Naprzód nad drugą drużyną ma pięć punktów przewagi i jedno spotkanie zaległe.

Spotkania kolejki:

Fenix Siennica - Naprzód Skórzec

Hutnik Huta Czechy - Płomień Dębe Wielkie.

Zapraszam do typowania XIII kolejki Ligi Okręgowej Siedleckiej.

SOBOTA

herbherbTęcza nadal bez wygranej. W ostatniej kolejce grała na wyjeździe z Tygrysem. Spotkanie początkowo wyrównane a bramki dające zwycięstwo padły w ostatnich dziesięciu minutach spotkania. Wynik końcowy 4-1 dla Tygrysa. Wilga cały czas zaskakuje. W ostatniej kolejce podejmowała na własnym boisku Tajfuna. Spotkanie zakończyło się wygraną Wilgi 2-1. Była to czwarta z rzędu wygrana Miastkowa. Na papierze faworytem spotkania Wilga, jednak Tęcza cały czas walczy o pierwszą wygraną w lidze. TYP X.

herbherbHutnik po przegranej tydzień wcześniej z Naprzodem na własnym boisku, w ostatniej kolejce udał się do Sobolewa na spotkanie ze Zrywem. Mecz zakończył się różnicą jednej bramki na korzyść gości. Hutnik wygrał 1-0. Płomieniowi w ostatniej kolejce nie udało się rozegrać swojego spotkania z przyczyn atmosferycznych. Spotkanie z Małkinią zostało przełożone na 20 listopada. Płomień do tej pory przegrał tylko raz i to z liderem. Obie drużyny dzieli zaledwie 4pkt. Hutnik dzielnie walczył z Naprzodem oraz Sobolewem. Faworyt spotkania. TYP 1.

herbherbJabłonianka podobnie jak Płomień, spotkanie w ramach XII kolejki nie rozegrała. Tym razem boisku w Skórcu zostało zalane i spotkanie zostało przełożone na 19 listopada. Tydzień wcześniej Jabłonianka przegrała na własnym boisku z Victorią 3-2. Zryw tydzień temu przegrał na wyjeździe z Małkinią 1-0 a w ostatniej kolejce na własnym boisku z Hutnikiem takim samym wynikiem. Wcześniej miał pięć spotkań wygranych z rzędu. Jabłonianka musi się obudzić i zacząć wygrywać. Zryw gra jeden z lepszych sezonów w Okręgówce. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. TYP X.

herbherbTajfun tydzień wcześniej na własnym boisku podejmował Tygrysa. Spotkanie wygrał 2-0. W ostatniej kolejce udał się na dalekie spotkanie z Wilgą Miastków. Spotkanie bardzo wyrównane, zarówno Tajfun jak Wilga mogły wygrać wysoko. Ostatecznie minimalnie lepsi okazali się gospodarze spotkania wygrywając 2-1. Po siedmiu spotkaniach z rzędu Mazovia wygrywa. Na własnym boisku podejmowała Orła Unin. Spotkanie zakończyło się wygraną Mazovii 2-1. Tajfun gra bardzo dobrze na własnym boisku i w tym upatruję kompletu punktów dla Tajfuna. TYP 1.

NIEDZIELA

herbherbW poprzednim sezonie Orzeł walczył o czołowe lokaty. W tym jest odwrotnie, będzie walczył ale o utrzymanie. Siedem spotkań z rzędu bez wygranej. Tylko 11pkt. W ostatniej kolejce przegrana z Mazovią 2-1. Wektra gra w kratkę. Potrafi wygrać z Fenixem w ciężkim spotkaniu na własnym boisku, potem zremisować na ciężkim terenie z Mazovią aby przegrać sensacyjnie na własnym boisku z Kosowem 3-0 w ostatniej kolejce. Trudno wskazać faworyta. Wektra zaczyna punktować na wyjazdach a Orzeł jest w kryzysie. TYP X.

herbherbFenix po bardzo dobrym spotkaniu przegrał w Kałuszynie 3-2 z Victorią. Fenix w pewnym momencie przegrywał 3-1 jednak do ostatnich minut gonił wynik. Naprzód nie grał. Tzn grał w środę w pucharze i wygrał z Podlasiem. W sobotnie popołudnie miał grać na własnym boisku z Jabłonianką jednak nie pozwoliła na to pogoda i spotkanie zostało przełożone. Faworyt jeden. Fenix ma okazję aby udowodnić, że potrafi grać w piłkę i walczyć o czołowe lokaty. TYP 2.

herbherbKosovia zaczęła grać i to coraz lepiej. Po wygranych derbach z Jabłonianką na własnym boisku 1-0, tydzień temu przegrała po bardzo dobrym spotkaniu z Fenixem w Siennicy 2-0. Tym razem na wyjeździe grała z Wektrą i wygrała 3-0. Moim zdaniem to sensacyjny wynik XII kolejki. Victoria podobnie jak Kosów obudziła się i zaczęła wygrywać. Tydzień wcześniej wygrała z Jabłonianką 3-2 w Jabłonnie, a tym razem na własnym boisku pokonała 3-2 Fenix Siennice. Trudno wskazać faworyta, ale Kosów na własnym boisku powinien powalczyć o komplet punktów. TYP 1.

herbherb Małkinia w ostatniej kolejce z powodów atmosferycznych pauzowała. Spotkanie z Płomieniem w Dębe zostało przełożone na inny termin. Tydzień wcześniej na własnym boisku wygrała z Sobolewem na własnym boisku 1-0. Do tej pory Małkinia na własnym boisku wygrała dwa spotkania. Tygrys w ostatniej kolejce podejmował na własnym boisku zamykającą tabelę Tęczę Stanisławów. Spotkanie wyrównane. Od 20 minuty spotkania Tęcza grała w 10. Spotkanie na swoją korzyść Tygrys rozstrzygnął w ostatnich 10 minutach spotkania gdzie strzelił trzy bramki. Małkinia faworytem spotkania. TYP 1.

autor: Pszczola10 2016-10-26 09:55:04

Profil Pszczola10 w Futbolowo Tęcza- Wilga 1:3