statystyki szczegółowe

Aktualności

XV kolejka Okiem Experta

• autor: wojtgradz, 2016-11-08 12:37

Za oknem śnieg a przed nami ostatnia przed przerwą zimową XV kolejka Ligi Okręgowej. W ostatniej kolejce na osiem rozegranych spotkań padło 35 bramek. Średnia ponad 4 bramki na spotkanie. Zmagania ostatniej kolejki rozpoczną się już w piątek 11 listopada.

W ostatniej kolejce najwięcej bramek padło w Miastkowie, gdzie Wilga wygrała z Małkinią 7-1. Najmniej padło w Dębe, gdzie Płomień przegrał z Jabłonianką 1-0, oraz w Zbuczynie, gdzie Wektra przegrała z Victorią 1-0.

SPOTKANIE KOLEJKI:

Victoria Kałuszyn - Naprzód Skórzec

Hutnik Huta Czechy - Wilga Miastków.

Ostatnia kolejka. Zapraszam do typowania.

herbherbherb herb herb herb herbherbherb herb herb herb herb herb herbherb

PIĄTEK

herbherbGra w kratkę tak można opisać ostatnie spotkania Tajfuna. Wygrana, remis, przegrana, wygrana, remis, wygrana. W ostatniej kolejce Tajfun mierzył się na wyjeździe z Orłem Unin. Przegrywał ale zdołał wygrać spotkanie 2-1. Wektra nie wygrała od 4 spotkań. W ostatniej kolejce na własnym boisku przegrała z Victorią Kałuszyn 1-0. Wektra na wyjeździe jeszcze nie wygrała. 3 spotkania zremisowała i 4 przegrała. Tajfun na własnym boisku na 7 spotkań wygrał 3, 2 zremisował i 2 przegrał. TYP X.

SOBOTA

herbherb Skazana na przegraną Jabłonianka pokazała charakter i wywiozła z Dębego 3pkt. Przed meczem punkt brał bym w ciemno, ponieważ Płomień bardzo dobrze radzi sobie na własnym boisku, gdzie przegrał tylko jedno spotkanie i to spotkanie z Liderem. Spotkanie zakończyło się wygraną 1-0. Tygrys na własnym boisku podejmował Hutnik, który od początku sezonu został pokonany tylko dwa razy. Spotkanie zakończyło się planowo wygraną gości 3-1. Tygrys na wyjeździe wygrał 2 spotkania, 2 zremisował i 2 przegrał. Jabłonianka na własnym boisku wygrała 3 spotkania, dwa zremisowała i raz przegrała. TYP X.

herbherbFenix jako jedyna drużyna do tej pory pokonała Lidera Naprzód Skórzec 1-0 na własnym boisku. W ostatniej kolejce grała na wyjeździe z Sobolewem. Gospodarze nie byli gościnni i już po pierwszej połowie ustalili końcowy wynik spotkania 4-0. Fenix przegrał 6 spotkanie w sezonie. Płomień tydzień wcześniej przegrał na wyjeździe z Hutnikiem 4-1, a w ostatniej kolejce podejmował Jabłoniankę. Przed tym spotkaniem Płomień na własnym boisku przegrał tylko raz z Naprzodem Skórzec. W spotkaniu z Jabłonianką padła jedna bramka. Z rzutu karnego przed przerwą dla Jabłonianki i takim wynikiem zakończyło się spotkanie. Druga z rzędu przegrana. Tego Płomień jeszcze w rozgrywkach nie doświadczył. Bardzo dobrze gra na wyjeździe i tutaj upatruję niespodzianki. TYP 2.

herbherbTęcza jako jedyna drużyna w sezonie nie wygrała żadnego spotkania. W ostatniej kolejce mierzyła się z sąsiadem zza miedzy Mazovią II Mińsk Mazowiecki. Spotkanie pod dyktando gospodarzy. Ostateczny wynik spotkania 6-1 dla Mazovii. Orzeł od 9 spotkań nie może wygrać spotkania. W ostatniej kolejce po bardzo dobrej pierwszej połowie i prowadzeniu nie potrafił dowieźć do końca bardzo dobrego wyniku z pierwszej połowy i przegrał 2-1. Po raz pierwszy w tym sezonie stawiam na gospodarzy. TYP 1.

herbherbNajciekawsze spotkanie z czterech które zostaną rozegrane w sobotę. Victoria na fali. Od czterech kolejek jest niepokonana i zainkasowała komplet 12pkt. Dzięki czterem wygranym z rzędu z 19 pkt pnie się ku górze tabeli. Naprzód tydzień temu przegrał swoje pierwsze spotkanie w sezonie. Na wyjeździe uległ Fenixowi 1-0. W ostatniej kolejce miał dużo łatwiejsze zadanie, ponieważ podejmował na własnym boisku beniaminka z Kosowa. Zapewne większość kibiców jak i piłkarzy Skórca przed meczem dodała sobie 3pkt. Spotkanie bardzo ciekawe z licznymi sytuacjami bramkowymi. Ostatecznie Naprzód kończący spotkanie w 10 wygrał na własnym boisku 4-3. Trudno wskazać faworyta spotkania. Victoria na fali, Naprzód mały kryzys. TYP X.

NIEDZIELA

herbherbMałkinia od razu były skazana na przegraną. W niedzielny poranek udała się na spotkanie do daleko położonej Wilgi Miastków. Wilga nie była gościnna dla gości i wygrała z Małkinią 7-1. Dla Małkini była to 9 porażka w sezonie. Mazovia II na własnym boisku podejmowała ostatnią drużynę tabeli Tęcze Stanisławów. Spotkanie jednostronne i wysoka wygrana gospodarzy 6-1. Małkinia do tej pory zgromadziła 8pkt z czego 6pkt na własnym boisku. Dwa razy w sezonie wygrała, dwa razy na własnym boisku 1-0 z Sobolewem i 4-3 z Victorią. Małkinia może zakończyć rundę jesienną z 11pkt na koncie ale musi bardzo dobrze zagrać przeciwko rezerwom z Mińska. TYP 1.

herbherbSpotkanie kolejki. Hutnik, drużyna która przegrała do tej pory 2 spotkania, 2 zremisowała i 10 wygrała podejmie na własnym boisku Wilgę Miastków, która do tej pory 2 spotkania przegrała, 3 zremisowała i 9 wygrała. Obie drużyny dzieli zaledwie 2pkt w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce Hutnik na ciężkim terenie w Hucie Mińskiej pokonał Tygrysa 3-1, Wilga zaś na własnym boisku rozbiła Małkinię 7-1. Hutnik na własnym boisku przegrał tylko raz. Wilga tylko raz przegrała na wyjeździe. Faworytem Hutnik, który bardzo dobrze gra na własnym boisku. Czy Wilga podtrzyma bardzo dobrą serię sześciu zwycięstw z rzędu?? TYP 1.

herbherbKosów po porażce tydzień temu z Victorią na własnym boisku z Victorą Kałuszyn 3-1, udał się w ostatni weekend do Lidera Naprzodu Skórzec. Skazany na porażkę pokazał się z bardzo dobrej strony. Przegrał ale bez wstydu. Końcowy wynik spotkania 4-3 dla gospodarzy. Zryw w ostatniej kolejce podejmował Fenixa Siennicę. Spotkanie jednostronne. Już po pierwszej połowie gospodarze wybili z głowy gościom wygraną. Do przerwy na tablicy wyników widniał wynik 4-0. Tak wynikiem ostatecznie zakończyło się spotkanie w Sobolewie. Zryw bardzo dobrze gra zarówno na własnym boisku jak i na wyjazdach. TYP 2.