statystyki szczegółowe

Aktualności

XVII kolejka Okiem Experta

• autor: wojtgradz, 2017-03-22 14:59

Za nami pierwsza kolejka rundy rewanżowej. Na 8 spotkań zostało rozegranych tylko 6. Wektra z Naprzodem i Victoria ze Zrywem, te spotkania zostały przełożone. Na 6 rozegranych spotkań trzy razy wygrali gospodarze i trzy razy goście. Najwięcej bramek padło w Małkini gdzie zespół MKS pokonał Orła Unin 4-1. Najmniej bramek padło w Kosowie, gdzie Kosów przegrał z Płomieniem 0-1.

Spotkanie kolejki:

Zryw SOBOLEW - Naprzód SKÓRZEC

Zapraszam do komentowania oraz typowania XVII kolejki Ligi Okręgowej.

herbherbherb herb herb herb herbherbherb herb herb herb herb herb herbherb

SOBOTA

herbherbW pierwszej kolejce obie drużyny rozegrały swoje spotkania. Tajfun udał się do niedalekiego Stanisławowa aby zmierzyć się z ostatnią drużyną Ligi Okręgowej Tęczą Stanisławów. Spotkanie ustawiły dwie szybko strzelone bramki jedna po drugiej. Wynik 2-0 dla Tajfuna. Małkinia w spotkaniu o "6pkt" pokonała na własnym boisku Orła Unin. Wynik końcowy spotkania 4-1 dla Małkini. Na wiosnę Tajfun wygrał z Małkinią w Małkini 1-0. Moim zdaniem Małkinia z Jartypor wywiezie pkt. TYP: X, wynik 1-1

herbherbTygrys i Kosów także w pierwszej kolejce rozegrali swoje spotkania. Tygrys na wyjeździe po bardzo dobrym spotkaniu uległ Fenixowi w Siennicy 2-1. Kosów na własnym boisku podejmował nieobliczalną drużynę z Dębego. Wynik spotkania 1-0 dla Płomienia. Tygrys na jesieni pokonał Kosów bardzo wysoko bo aż 5-0. Faworytem spotkania Tygrys. TYP: 1, wynik 2-1

herbherbDrużyny z tej pary w pierwszej wiosennej kolejce nie rozegrały swoich spotkań. Zarówno Zryw który na wyjeździe miał się mierzyć z Victorią oraz Skórzec który na wyjeździe miał zagrać z Wektrą. W spotkaniu z jesieni w Skórcu to Naprzód pokonał wysoko Zryw 4-0. Faworytem spotkania Naprzód, który jest stawiany w roli faworyta do wygrania LO. Zryw na własnym boisku gra bardzo dobrze i może pokusić się o niespodziankę. TYP: 2, wynik 0-2

NIEDZIELA

herbherbTęcza Stanisławów w pierwszej kolejce na własnym boisku podejmowała Tajfuna. Spotkanie bez niespodzianek. Wynik 2-0 dla Tajfuna. Wektra nie rozegrała swojego spotkania. Z powodu złego stanu boiska mecz Wektra - Naprzód został przełożony. Wektra na wyjeździe wygrała tylko jedno spotkanie i w tym swoje szanse może upatrywać Tęcza. TYP: X, wynik 2-2

herbherbUnin w pierwszej kolejce udał się do daleko położonej Małkini aby walczyć o ligowe punkty. Małkinia nie była gościnna i w bardzo ważnym dla obu spotkaniu pokonała gości z Unina 4-1. Hutnik na własnym boisku podejmował rezerwy Mińska Mazowieckiego. Spotkanie planowo zakończyło się wygraną gospodarzy z Trąbek 3-0. Dzięki tej wygranej Hutnik goni Naprzód, który ma o jedno spotkanie zaległe. Na jesieni Hutnik pokonał na własnym boisku Orła 4-2. TYP 2, wynik 0-3

herbherbRezerwy IV ligowej Mazovii o pierwsze punkty udał się do Trąbek. Spotkanie nie należało do udanych. Mińsk przegrał 3-0. Jabłonianka w pierwszej wiosennej kolejce podejmowała Wilgę Miastków. Spotkanie bardzo ciekawe z dużą ilością akcji ale i fauli. Niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak było w tym spotkaniu. Jabłonianka do przerwy powinna prowadzić dwoma bramkami, ale to goście najpierw doprowadzili do wyrównania, zaś w drugiej połowie z rzutu karnego ustalili wynik 2-1. Jabłonianka na jesieni pokonała Mazovię 3-0. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Faworytem spotkania Mińsk. TYP 1, wynik 3-2

herbherbWilga w pierwszej wiosennej kolejce zdobyła 3 cenne punkty. W Jabłonnie pokonała Jabłoniankę 2-1. Do przerwy remis 1-1, w drugiej połowie z rzutu karnego 2-1. Bardzo dobre spotkanie rozegrał bramkarz Wilgi, który w ostatniej akcji instynktownie z 5m obronił strzał z główki. Fenix na własnym boisku w pierwszej kolejce podejmował Tygrys. Spotkanie bardzo ciekawe obfitujące w dużo akcji. Ozdoba spotkania bramka z 40m dla Fenixa. Wynik ostateczny 2-1 dla gospodarzy z Siennicy. Wilga na jesieni przegrała w Siennicy 4-0. Faworytem spotkania Wilga. TYP 1, wynik 2-1

herbherbPłomień w pierwszej kolejce udał się do Kosowa Lackiego aby powalczyć o punkty po przerwie zimowej. W roli faworyta stawiałem gospodarzy, jednak to Płomień zagrał lepsze spotkanie i zasłużenie wygrał 1-0. Victoria na własnym boisku miała podejmować Zryw. Do spotkania nie doszło, ponieważ boisko w Kałuszynie nie nadawało się do gry. Spotkanie Płomienia z Victorią zostanie rozegrane na sztucznym boisku w Józefowie. Płomień faworytem spotkania.
TYP 1, wynik 3-2